• Maliye Uzmanları Derneği


Hazine ve Maliye Bakanlığımızın kıymetli çalışanları

Derneğimiz tarafından organize edilen 7. Geleneksel Maliye Uzmanları Derneği Futbol Turnuvası başlıyor. Öveçler Vadisinde yer alan Çınar Halı Sahada gerçekleştirilecek olan futbol turnuvamız 03.10.2022 Pazartesi günü akşamı saat 19:00’da yapılacak açılış maçıyla başlayacaktır.

Turnuvaya katılmak isteyen takımların EK 1’de yer alan Başvuru Formundaki Takım Listesini oluşturarak 05.09.2022 Pazartesi günü mesai bitimine kadar maliyeuzmanlaridernegi@gmail.com adresine iletmesi ve aynı tarih aralığında Takım Kaptanlarının turnuvaya katılım için takım başına 1.000 TL olan ücreti aşağıda isimleri ve iletişim bilgileri yer alan derneğimiz yönetim kurulu üyelerine imza karşılığı vermesi gerekmektedir.

Turnuvamız EK 2’de belirtilen kurallar dâhilinde gerçekleştirilecektir.

Turnuvaya katılacak takım sayısı belirlendikten sonra Turnuva Komitesince 09.09.2022 Cuma günü takım kaptanlarının da katılımıyla kura çekilişleri yapılacak olup turnuva fikstürü takımlara takım kaptanları aracılığıyla duyurulacak ayrıca  www.mud.org.tr adresinde ve derneğimizin sosyal medya hesaplarında ilan edilecektir.

Turnuvaya ilişkin her türlü sorularınızı aşağıda isimleri ve iletişim bilgileri belirtilen Yönetim Kurulu üyelerimize iletebilirsiniz.

Not: Takımlar birim bazlı (genel müdürlük / başkanlık) olarak oluşturulacaktır. Birimlerde birden fazla takım oluşturulabilecektir. Biriminde takım çıkaramayan veya herhangi bir takımda yer alamayan kişilerin aşağıdaki numaralarla iletişime geçmesi gerekmektedir. 

Katılımlarınızı bekleriz.

Serkan GÜNEY– Maliye Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı- Dahili – 1648 Cep- 541 868 83 88

Burak YURT– Maliye Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi – Dahili 1414- Cep- 506 205 43 44

Turnuva Yeri: Çınar Halı Saha (Çetin Emeç Bulvarı Öveçler Vadisi İçi Çankaya / Ankara)

Turnuva Başlangıç ve Muhtemel Bitiş Tarihi: 03.10.2022 – 31.10.2022

Turnuva sonunda birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlara hatıra kupa ve madalyaları verilecektir.